Lukáš Pánek

Jsem .

Kdo jsem?

Základní informace o mé osobě.

Základní informace

Ahoj, já jsem Lukáš Pánek, přezdívaný také jako krocan. V současné době se zaobývám programováním, grafikou, tvorbou webů a hraním her. Mezi mé nejoblíbenější „programovací“ jazyky patří HTML, CSS a JS. Nebojím se taky PHP a dalších jazyků. Aktuálně studuji na SPŠSE a VOŠ Liberec, obor technické lyceum. Mohutnou část mých znalostí v IT jsem se naučil sám pomocí googlování. Nejradši hraju oddychové Indie videohry a plošinovky. Aktuálně pracuji na volné noze jako redaktor v Indianovi a jako moderátor na jednom z největších Minecraft serverů v ČR - CraftManii.


  • Jméno: Lukáš Pánek
  • Přezdívky: Krocan, Liturkey (IGN)
  • Aktuální věk: let
  • Datum narození: 13.10.2001
  • Bydliště: Jedna vesnička poblíž Liberce :)
  • Aktuální studium: SPŠSE a VOŠ Liberec, obor technické lyceum (od roku 2017)
  • Oblíbené předměty: IKT, MAT, FYZ, ANJ
  • Charakteristika: Ambivert

Můj Spotify playlist

Mé první spatření světa

13 / 10 / 2001

Den, kdy se krocan narodil. První den mého života a prvního objevení světa. Nejdůležitější den mého života.

Minecraft servery

2013 - 2017

Období, ve kterém jsem se naučil nejvíce věcí. Díky vytváření Minecraft serverů a věcí kolem nich jsem se naučil programovat, vytvářet weby a také jsem objevil spoustu úžasných lidí. První období, které mě nakoplo do pořádné práce vývojáře. Začátky na různých vytvářečích webů, přestup na Wordpress a nyní již vlastní server a vlastní kód.

Působení na CraftManii

15 / 04 / 2017 - Dnes

Období, ve kterém jsem působil na Minecraft serveru CraftMania. Ze začátku jako Helper, nyní již jako Moderátor Wiki. Další část života, která mi ukázala spoustu nových možností.

Nástup do Indiana

09 / 06 / 2017 - Dnes

Splnění jednoho z mých snů, stát se členem Indiana a recenzovat hry. V Indianovi píšu s týmem písálků články na web, recenze her, novinky atd. Naučil jsme se pořádné komunikace s komunitou, částečně dabing a lepší písemné vyjadřování.

SPŠSE a VOŠ Liberec

04 / 09 / 2017 - Dnes

Nástup na mojí novou střední školu. Spousta nových zkušeností, přátel, projektů a informací. Studuji první ročník technického lycea na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnické v Liberci.

Projekty

Projekty, na kterých aktuálně pracuji.

Indian - Pořad o hrách

Indian - Pořad o hrách

Nejrozšířenější herní pořad v České republice. Každodenní recenze, novinky, témata, TOP 5 nebo i 90 vteřin. V redakci Indiana pracuji hlavně na webu. Pišu články na web, které se poté dostávají k několika tisícové komunitě tohoto herního pořadu.

CraftMania

CraftMania

Jeden z největších Minecraft serverů v České a Slovenské republice. Poskytuje herní prostředí pro více jak 400 hráčů denně. V současné době moderuji Wiki a webovou stránku tohoto projektu. Dříve jsem fungoval na pozici Helpera, který pomáhal hráčům.

Sociální sítě

Nejlepší způsob jak mě kontaktovat!